Rapper Rytmus vystoupí exkluzivně v O2 areně! Doprovodí největší akci bojových sportů u nás!

27
září
2016
Rapper Rytmus vystoupí exkluzivně v O2 areně! Doprovodí největší akci bojových sportů u nás!
Tento článek se líbí 0 uživateli

Na kickboxové akci W5 vystoupí i rapová hvězda RYTMUS.

Legendy českého i světového kickboxu, které se 8. října představí na Grand Prix světové organizace profesionálního kickboxu W5 v O2 areně, doprovodí svojí hudební show slovenský rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus. Na turnaji „Legends in Prague“, kde se proti sobě v ringu postaví největší tuzemské hvězdy a velká jména světového kickboxu, vystoupí v průběhu večera Patrik „Rytmus“ Vrbovský.

„Ve svém oboru je Rytmus legendou. Je nejen mistrem slova, ale především ví, co slova jako dřina, risk, ale i motto nikdy se nevzdávat, znamenají. Právě to ho spojuje s bojovníky, kteří se v O2 areně představí,“ říká ke spolupráci Petr Kareš, jeden z organizátorů akce a zástupce W5 v České republice.

„Celý svůj život jsem dal do muziky a obdivuji všechny bojovníky, kteří dali život tomuto sportu. Českou i slovenskou scénu bojových sportů dlouhodobě sleduji, bojovým sportům se navíc sám věnujiBoj podle pravidel mě motivuje nejen ve sportu, ale i v muzice, a já doufám, že moje hudba v O2 areně zase bude motivací jak pro bojovníky, tak pro fanoušky bojových sportů, kteří na akci přijdou,“ dodává Patrik „Rytmus“ Vrbovský.

V O2 areně se představí jak legendy, které stály u zrodu obrovské popularity kickboxu ve světě, tak nadějní mladí zápasníci z několika různých zemí i velká světová jména současného profesionálního kickboxu. Největším lákadlem na startovní listině budou bezesporu titulové zápasy v těžké a supertěžké váze, ve kterých se za Českou republiku představí legendární Ondřej Hutník a neméně populární Tomáš Hron. Turnaj začíná v sobotu 8. října od 18 hodin.

Autor článku: Petr Vurbs

Autor: Lukáš Jirkovský

sdílet

mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval, buď první!