Malé zlo poprvé poškádlí ČR! Simona Soukupová bude zápasit na turnaji XFN!

07
prosinec
2016
Malé zlo poprvé poškádlí ČR! Simona Soukupová bude zápasit na turnaji XFN!
Tento článek se líbí 0 uživateli

Nejlepší česká bojovnice se poprvé představí v ČR!

Se skvělou MMA bojovnicí Simonou "Lil Evil" Soukupovou jsme před nedávnem jako jedni z prvních u nás přinesli rozhovor. Přečíst si ho můžete zde. V něm se mimojiné dovíte, že velkým snem této bojovnice, dlouhodobě žijící ve Velké Británii, bylo zazápasit si na domácí půdě. Tento sen se jí splní již příští týden na turnaji XFN v Praze! Simona zápasí v nejprestižnější ryze dámské organizaci Invicta, kde sice ze tří zápasů dva prohrála, ale oba to byly parádní zápasy a oba byly velmi těsné. Simona se vyznačuje nesmírně agresivním pojetím boje, kdy sází na skvělou fyzickou připravenost. Má na svém kontě i zápas s polskou bojovnicí Karolinou Kowalkiewicz, která před nedávnem zatopila další polské šamipionce Joanne Jedrzejczyk při boji o titul UFC.

Její soupeřkou bude Ukrajinka Anna Bezhenar, která má na svém kontě tři profesionální zápasy, z toho dva vyhrála. Naposledy zápasila v Japonsku na WSOF - GC2, kde zvítězila jasně na body.

Obě zápasnice budou chtít určitě ukázat proč je ženské MMA tak na vzestupu a vy byste si určitě neměli nechat tuto historickou příležitost ujít.

Turnaj XFN přinese i další zajímavé zápasy. Uvidíme Macha Muradova, Jana Malacha, Jardu Pokorného, či nejpopulárnějšího českého MMA bojovníka Karlose Vémolu! Ale k dalším zápasům se ještě dostaneme.

XFN 2 startuje v pražském Top Hotelu 18.12.2016 od 19:00 a vstupenky jsou k dispozici v sití www.ticketpro.cz.

Autor: Lukáš Jirkovský

sdílet

mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval, buď první!