Mladé pušky z PriMMAt Gymu míří na XFN!

13
prosinec
2016
Mladé pušky z PriMMAt Gymu míří na XFN!
Tento článek se líbí 0 uživateli

Na XFN se chystají další dva zajímavé zápasy.

Již tuto neděli s v pražském Top Hotelu uskuteční druhý turnaj série XFN. Krom populárních stálic českého MMA oktagonu jako je Karlos Vémola, se nám představí i další zajímaví bojovníci. Jedním z nich bude i David Kozma, hájící barvy pražského PriMMAt Gymu. David si v současné době užívá vítěznou vlnu, Davidovi se od konce roku 2013 až do loňska příliš nedařilo a nasbíral čtyři prohry v řadě, nicméně to již dávno neplatí a v současnosti má za sebou vítěznou sérii třech zápasů. Na XFN se proti němu postaví slovenský borec Ronald Paradeiser. Kozma, přezdívaný "Nestling" určitě nebude chtít sesednout z vítězné vlny a ukáže parádní zápas!

Z PriMMAt gymu se na XFN představí i další bojovník a tím bude David Kohout, který změří síly s Italem Francesco Vaccarem. Vaccaro je především postojář, tak uvidíme jak se s našim komplexnejším bojovníkem popasuje.

Turnaj XFN přinese i další zajímavé zápasy. Uvidíme Simonu SoukupovouMacha Muradova, Jana Malacha, Jardu Pokorného, či nejpopulárnějšího českého MMA bojovníka Karlose Vémolu! Ale k dalším zápasům se ještě dostaneme.

XFN 2 startuje v pražském Top Hotelu 18.12.2016 od 19:00 a vstupenky jsou k dispozici v sití www.ticketpro.cz.

Autor: Lukáš Jirkovský

sdílet

mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval, buď první!