Největší evropský turnaj EURO FC míří do O2 Arény!

05
leden
2017
Největší evropský turnaj EURO FC míří do O2 Arény!
Tento článek se líbí 0 uživateli

EURO FC přinese MMA poprvé do O2 Arény!

Evropská odpověď na UFC, evropská ( původem z Finska) MMA organizace EURO FC míří poprvé do Prahy. První galavečer EURO FC se uskutečnil v říjnu 2016 právě ve Finsku a své druhé vydání uvidíme již 11.února 2017 v Praze a to rovnou v nejprestižnější hale - v O2 Aréně. Další galavečer z řady EURO FC pak bude čekat Dánsko, ale pojďme se podívat na pražský turnaj trochu blíže.

Připraven je mix bojovníků z celého světa, uvidíme tak borce z Brazílie, Chorvatska, Peru, Švédska, Německa, Maďarska, Dánska a z dalších zemí. Čeští zástupci samosebou nebudou chybět. Proti těžkým soupeřům nastoupí za naše barvy Miloš Petrášek, Lucie Pudilová, Jan Malach a nebude chybět ani legenda českého MMA ringu Petr "Monster" Kníže.

Kníže je v posledních měsících hodně aktivní, v listopadu zvítězil v Liberci nad Olgierdem Michalskim, na XFN 2 svedl těžkou vítěznou bitvu nad Alikem Tseikem a teď nám ukáže svůj um i v O2 Aréně. Jedntotlivé zápasy si ještě blíže představíme, ale můžeme prozradit, že všechny české bojovníky čeká těžká zkouška, protože mají opravdu kvalitní soupeře.

První MMA turnaj v O2 Aréně byste si neměli nechat ujít! Vstupenky můžete nakupovat již nyní přes tento odkaz.

Autor: Lukáš Jirkovský

sdílet

mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval, buď první!