Magdalena Šormová míří na EURO FC do O2 Arény!

17
leden
2017
Magdalena Šormová míří na EURO FC do O2 Arény!
Tento článek se líbí 0 uživateli

Česká MMA bojovnice nebude chybět v O2 Aréně.

Velký turnaj EURO FC v O2 Aréně, který vypukne již 11. února, čekají i dva duely něžného pohlaví. V obou se představí české bojovnice a my si nyní představíme jednu z nich. Touto zápasnicí bude Magdalena Šormová, která se utká s maďarskou soupeřkou Dórou Perjés. Dvacetisedmiletá Šormová, zápasí za pražský klub Penta gym a má na svém kontě 4 zápasy, přičemž všechny ukončila před limitem. Naposledy zápasila v prosinci loňského roku v Polsku s Weronikou Zygmunt. Podle názorů několika odborníků je Šormová jednou z mála českých bojovnic, která má potenciál se prosadit na mezinárodní scéně. Právě v O2 Aréně dostane šanci udělat další velký krok vpřed ve své dobře rozjeté kariéře.

Ale nebude to mít vůbec snadné, protože její soupeřkou je graplingová specialistka Dóra Perjes. Ta má parádní bilanci 8 zápasů a 7 výher. Přičemž všech sedm výher ukončila vzdáním své soupeřky a všechny tyto zápasy ukončila do druhého kola. Její skvělou technikou je především armbar. Její jediná prohra přišla v roce 2015, kdy na body prohrála s Finkou Vuokko Katainen. Pérjes se tak po téměř třech letech vrací do zápasového kolotoče.

Jak vše dopadne se můžete sami přijít podívat již 11.2. do pražské O2 Arény. Vstupenky můžete nakupovat již nyní přes tento odkaz.

Autor: Lukáš Jirkovský

sdílet

mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval, buď první!