W5 pokračuje turnajem v Dubrovníku!

16
březen
2017
W5 pokračuje turnajem v Dubrovníku!
Tento článek se líbí 0 uživateli

Ruska organizácia W5 sa 8. Apríla vracia so svojim podujatím s podtitulom „The Undefeated“ do Chorvátska.

Ruska organizácia W5 sa 8. Apríla vracia so svojim podujatím s podtitulom „The Undefeated“ do Chorvátska. V hlavnom zápase večera sa predstaví súčasný európsky šampión W5 do 71kg, Vlad „The Diamond“ Tuinov. Ten získal tento opasok 8. Októbra v Prahe, kde porazil Erkana Varola z Turecka.
 V ďalšom hlavnom zápase sa predstaví slovenská hviezda a jediný európsky premožiteľ Tuinova, Minči Páleš z Diamond Gymu Žilina. Jeho súperom bude domáci borec Luka Tomič. V ďalších zápasoch sa predstaví Nikola Cimeša proti Teo Mikeličovi, Andreja Kedveša z Chorvátska vyzve nemec Juri Makalov. Na štartovke sú ďalšie zaujímavé mená ako Sergei Chadin, Muhamet Deskaj, Krzysztof Olszewski atď.

W5 taktiež pripravila zaujímavý projekt s názvom „Choose the way of a champion“. Tento názov je taktiež mottom celej organizácie W5, ale tentoraz sa pod týmto názvom skrýva krátky film, ktorý nie je žeraj venovaný prevažne bojovým športom, ale celá myšlienka filmu má viesť k idei, že súťaživosť a ľudská túžba byť najlepším je kľúčom k ľudskému rozvoju a ľudskosti. Samy sme zvedavý ako tento film bude teda vyzerať. Jeho premiéra je naplánovaná na dnes 13:00 a organizácia W5 ho vysiela na svojej stránke w5kick.tv a na svojom FB.

 

 

Autor: Lukáš Jirkovský

sdílet

mohlo by vás zajímat

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval, buď první!